Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
LT RU
Pradžia   »   Veikla   »   Psichologai

Psichologai

 VšĮ Klaipėdos psichikos sveikatos centro medicinos psichologai teikia kvalifikuotas psichodiagnostikos ir psichologinio konsultavimo paslaugas. Prie Klaipėdos pirminių sveikatos priežiūros centrų prisiregistravusiems ir socialiai draustiems asmenims medicinos psichologų paslaugos yra nemokamos. UAB „Nefrida“, UAB „Kraujažolė“ ir UAB „MediCa klinika“ klientams VšĮ Klaipėdos psichikos sveikatos centro paslaugos neteikiamos.

Naudodami specifines diagnostines metodikas ir psichologinius testus, psichologai atlieka dėmesio, atminties, mąstymo, nuotaikos, asmenybės ypatumų, intelekto įvertinimus. Psichodiagnostinio įvertinimo poreikį paprastai nustato gydytojas psichiatras arba šeimos gydytojas. Atvykę pas psichologą ištyrimui turėkite gydytojo siuntimą (forma 028-1/a).

Medicinos psichologai teikia ir psichologinio konsultavimo paslaugą. Psichologinis konsultavimas – tai į problemą orientuotas kliento pokalbis su specialistu, siekiant išklausyti, suteikti emocinę paramą, padėti keisti savo elgesį, atrasti naujų sunkumų įveikos būdų. Teikiame pagalbą klientams, atsidūrusiems krizinėse situacijose, išgyvenantiems netektis, skyrybas, sunkumus darbe, kasdieniniame gyvenime, turintiems bendravimo sunkumų, besiskundžiantiems nuotaikos sutrikimais, ir pan. Esant indikacijoms, gali būti rekomenduojama gydytojo psichiatro konsultacija.
Norint psichologo konsultacijos, gydytojo siuntimas nebūtinas, reikėtų kreiptis į registratūrą (telefonu 46-410027 arba atvykus į Centrą). Lankantis VšĮ Klaipėdos psichikos sveikatos centre tik pas psichologą, medicininė kortelė neužvedama, garantuojamas pateikiamos informacijos konfidencialumas.

Suaugusiuosius konsultuojantys medicinos psichologai:
Žana Blaževičienė
Ramunė Dedūrienė
Vaida Figorienė (vaiko priežiūros atostogose)
Kristina Kalantaitė
Mykolas Ridikas
Aistė Šiukštienė 
 

Vaikus ir paauglius konsultuojančios medicinos psichologės:
Rasa Karalienė
Ina Vasiulienė

 

Klaipėdos psichikos sveikatos centras, VšĮ     
Įstaigos kodas: 141879453
Galinio Pylimo g. 3, LT-91231 Klaipėda

Tel. / faks. 8 (46) 41 00 31
El. paštas: info@kpsc.lt

 

Darbo laikas

 

I-V                          VI
8:00 - 20:00         9:00-13:00

                        

Žiūrėti didesnį žemėlapį