Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.
LT RU

Korupcijos prevencija

PRANEŠKITE APIE KORUPCIJĄ

Klaipėdos psichikos sveikatos centras siekia, kad teikiant asmens sveikatos priežiūros paslaugas nebūtų korupcijos apraiškų, todėl jeigu Jūs mūsų centre susidūrėte su galimai korupcinio pobūdžio veika, prašome apie tai pranešti pasitikėjimo telefonu (8 46) 41 00 31, elektroniniu paštu info@kpsc.lt arba įstaigos administracijai raštu. Asmuo, manantis, kad jam ar jo artimam žmogui teiktos nekokybiškos sveikatos priežiūros paslaugos, susidūręs su galimai korupcinio pobūdžio teisės pažeidimu, gali kreiptis į Centro administratorė Genovaitę Tampauskienę (Galinio Pylimo, 3, trečias aukštas, kabinetas Nr. 302). 
BK 225 straipsnyje nustatyta, kad asmuo, kuris ima kyšį, „baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki aštuonerių metų“, atsižvelgiant į aplinkybes, o duodantis kyšį – „baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki septynerių metų“, taip pat atsižvelgiant į aplinkybes (BK 227 str.).

Sveikatos apsaugos ministerijos pasitikėjimo telefonas

Sveikatos apsaugos ministerija prašo Jus būti pilietiškais: informuokite apie korupcijos atvejus anonimiškai skambindami nemokamu telefono numeriu 8 800 66 004. Jeigu asmens sveikatos priežiūros įstaigoje iš Jūsų prašė pakišos, jeigu be teisėto pagrindo mokėjote medicinos darbuotojui ar susidūrėte su kitokia korupcijos forma, paskambinkite. Jūsų skambutis anonimiškas, jokių asmens duomenų pateikti nereikia. Visa gauta informacija bus atidžiai įvertinta ir pateikta atitinkamai kovos su korupcija institucijai. Pranešti apie korupciją galima ir el. paštu korupcija@sam.lt

STT pasitikėjimo telefonas

Apie korupcijos atvejį (-us) praneškite visą parą veikiančiu „karštosios linijos“ telefonu Vilniuje (8 5) 266 3333, arba el. paštu pranesk@stt.lt, arba faksu (8 5) 266 3307, arba STT interneto svetainėje www.stt.lt palikdami pranešimą. Asmenys, pageidaujantys tiesiogiai kreiptis į STT pareigūnus, priimami STT Administravimo valdybos Pareiškimų nagrinėjimo skyriuje, esančiame Klaipėdoje, Pilies g. 12A.

VšĮ Klaipėdos psichikos sveikatos centro vyriausiojo gydytojo krepimasis

VšĮ Klaipėdos psichikos sveikatos centras elgesio kodeksas

Korupcijos prevencijos veiklos planas 2018-2019 mm.

Klaipėdos psichikos sveikatos centro korupcijos prevencijos elgesio taisyklės

Korupcijos prevencijos komisija

Korupcijos prevencijos veiklos plano įgyvendinimo ataskaita 2017 metais

Korupcijos prevencijos veiklos plano įgyvendinimo ataskaita 2018 metais

 

 

 

 

Klaipėdos psichikos sveikatos centras, VšĮ     
Įstaigos kodas: 141879453
Galinio Pylimo g. 3, LT-91231 Klaipėda

Tel. / faks. 8 (46) 41 00 31
El. paštas: info@kpsc.lt

 

Darbo laikas

 

I-V                          VI
8:00 - 20:00         9:00-13:00

                        

Žiūrėti didesnį žemėlapį